چرا تعمیر لوازم خانگی همیار سرویس 24؟


1

گارانتی سرویس ها

شرکت آی ار بکو برای جذب رضایت مشتری ها و اثبات قدرت کار خود در تعمیر یخچال ، تعمیر ساید بای ساید ، تعمیر لباسشویی و سایر خدمات بدون هیچ قید و شرطی سرویس ها را به شما 40 روز ضمانت بابت تعمیر لوازم الکترونیکی میدهد. اگر مشکل بوجود آمده بعد از زمانی باشد که ما وسیله شما را تعمیر کرده باشیم بدون هیچ سوالی قطعه معیوب را جایگزین و مشکل شما را رفع میکنیم.
2

صرفه جویی در هزینه تعمیر و سرویس

همیار سروبس 24، همیشه سعی در انجام و ارایه بهترین خدمات تعمیر با قیمت پایین به مشتریان دارد تا شما در هزینه های تعمیر لوازم الکترونیکی صرفه جویی داشته باشید.
3

کادر مجرب و متخصصین برتر

اعضای تیم همیار سرویس همگی از کارشناسان خبره هستند که بیش از ۳۰ سال در زمینه تعمیر یخچال، تعمیر لباسشویی و تعمیر لوازم الکترونیکی از تجربه کاری برخوردار هستند. شرکت همیار سرویس در اراک متشکل شده از نیروی مجرب و متخصصین برتر در زمینه تعمیر لوازم الکتریکی با بیش از ۳۰ سال سابقه در این زمینه با تجربه کاری آماده انجام تعمیرات لوازم الکتریکی شما می باشد.
4

پشتیبانی و سرویس 24 ساعته

در هر ساعتی از شبانه روز دیگر نگران خراب بودن لوازم الکترونیکی خود نباشید. درخواست خود را در هر ساعت شبانه روز برای شرکت همیار سرویس مطرح نمایید تا کارشناسان ما مشکل شما را در مدت کمتر 60 دقیقه در محل و منزل شما پیدا و نسبت به رفع آن اقدام نمایند.

درباره همیار سرویس

شرکت همیار سرویس ، با سابقه بیش از 30 سال نصب و سرویس تعمیر یخچال ، تعمیر فریزر و تعمیر ساید بای ساید در خدمت شما هموطنان گرامی و عزیز می باشد. دپارتمان فنی و مهندسی همیار سرویس تعمیرگاه لوازم الکترونیکی خانگی و ارائه دهنده خدمات پس از فروش انواع تعمیر یخچال ، تعمیر ساید بای سایدتعمیر و سرویس لوازم خانگی شما را انجام می دهد. با سرویس به موقع وسایل خانگی همیار سرویس در مصرف هزینه ، برق و انرژی خود تا حد چشمگیری صرفه جویی نمایید .
با همیار سرویس به هیچ وجه نگران تعمیر یخچال، تعمیر لباسشویی ، تعمیر ساید بای ساید و تعمیر لوازم خانگی خود نباشید. ما سعی در آموزش تعمیر لوازم خانگی به شما هموطنان عزیز داریم تا در مواقعی که با کوچکترین کار میتوانید مشکل خود را رفع و لوازم خانگی خود را تعمیر کنید را دارد. با ما همراه باشید ...
 
همین حالا تماس بگیرید