چرا تعمیر یخچال همیار سرویس 24 در اراک ؟


ضمانت سرویس و تعمیر1

گارانتی سرویس ها

شرکت همیار سرویس برای جذب رضایت مشتری ها و اثبات قدرت کار خود در تعمیر یخچال ، تعمیر ساید بای ساید ، تعمیر لباسشویی و سایر خدمات بدون هیچ قید و شرطی سرویس ها را به شما 40 روز ضمانت بابت تعمیر لوازم الکترونیکی میدهد. اگر مشکل بوجود آمده بعد از زمانی باشد که ما وسیله شما را تعمیر کرده باشیم بدون هیچ سوالی قطعه معیوب را جایگزین و مشکل شما را رفع میکنیم.
صرفه جویی در هزینه2

صرفه جویی در هزینه تعمیر و سرویس

همیار سرویس در اراک و حومه اراک همیشه سعی در انجام و ارایه بهترین خدمات تعمیر با قیمت پایین به مشتریان دارد تا شما در هزینه های تعمیر لوازم الکترونیکی صرفه جویی داشته باشید.
service-irbeko3

کادر مجرب و متخصصین برتر

اعضای تیم همیار سرویس همگی از کارشناسان خبره هستند که بیش از ۳۰ سال در زمینه تعمیر یخچال، تعمیر لباسشویی و تعمیر لوازم الکترونیکی از تجربه کاری برخوردار هستند. شرکت همیارسرویس در اراک متشکل شده از نیروی مجرب و متخصصین برتر در زمینه تعمیر لوازم الکتریکی با بیش از ۳۰ سال سابقه در این زمینه با تجربه کاری آماده انجام تعمیرات لوازم الکتریکی شما می باشد.
پشتیبانی و سرویس 24 ساعته4

پشتیبانی و سرویس 24 ساعته

در هر ساعتی از شبانه روز دیگر نگران خراب بودن لوازم الکترونیکی خود نباشید. درخواست خود را در هر ساعت شبانه روز برای شرکت همیار سرویس 24 ، مطرح نمایید تا کارشناسان ما مشکل شما را در مدت کمتر 60 دقیقه در محل و منزل شما در اراک و حومه اراک پیدا و نسبت به رفع آن اقدام نمایند.

درباره تعمیر یخچال همیار سرویس 24 در اراک و حومه اراک

شرکت همیار سرویس ، با سابقه بیش از 30 سال نصب و سرویس تعمیر یخچال ، تعمیر فریزر و تعمیر ساید بای ساید در خدمت شما هموطنان گرامی و عزیز در اراک و حومه اراک می باشد. دپارتمان فنی و مهندسی همیار سرویس تعمیرگاه لوازم الکترونیکی خانگی و ارائه دهنده خدمات پس از فروش انواع تعمیر یخچال ، تعمیر ساید بای سایدتعمیر و سرویس لوازم خانگی شما را انجام می دهد. با سرویس به موقع وسایل خانگی همیار سرویس در مصرف هزینه ، برق و انرژی خود تا حد چشمگیری صرفه جویی نمایید .
با ای ار بکو به هیچ وجه نگران تعمیر یخچال، تعمیر لباسشویی ، تعمیر ساید بای ساید و تعمیر لوازم خانگی خود نباشید. ما سعی در آموزش تعمیر لوازم خانگی به شما هموطنان عزیز داریم تا در مواقعی که با کوچکترین کار میتوانید مشکل خود را رفع و لوازم خانگی خود را تعمیر کنید را دارد. با ما همراه باشید ...
تعمیر یخچال ، تعمیر یخچال فریزر و تعمیر ساید بای ساید
توضیحات ابتدایی در تعمیرات یخچال به این صورت است که اول باید از برق ورودی به دستگاه یا محافظ مطمئن باشیم و اگر ادر ورود برق به یخچال مشکلی نداشت مراحل بعدی را بررسی خواهیم کرد. اگر یخچال یا فریزر خنک نمی کند می تواند از مواردی باشد که شامل تست برق ورودی و یا ترموستات (در دستگاه های ترموستاتی) باشد که اول ترموستات بررسی خواهد شد. اگر ترموستات سالم باشد و به درستی کار کند موارد بعدی را بررسی می کنیم .
مورد دوم موتور بوده که به صورت برق مستقیم تست خواهیم کرد، اگر موتور هم سالم بود سراغ سیم کشی می رویم.
معمولا بهتر است که در هنگام تعویض تایمر، ترمو دیسک هم تعویض شود چون عملا این دو به هم مرتبط هستند.
در دستگاه هایی که جای ترموستات ، مادربرد دارد بعد از تست موتور سراغ تست مادربرد می رویم که معمولا تعمیر می شوند و اگر تعمیر نشوند در مرحله آخر مادربرد تعویض می شود.
در زمانی که مجبور به تعویض موتور یخچال شویم باید بعد از خارج کردن موتور قبلی، لوله های رفت و برگشت حتما شسته شود (با مواد مخصوص ) .
در برخی اوقات هم موتور سالم است و هم ترموستات و هم برد. ولی باز هم یخچال روشن نمی شود و یا کار نمیکند! در اینصورت رله و اورلود دستگاه معیوب می باشد ک تعویض آن به راحتی انجام می گیرد.
در تعمیر دستگاه های ساید بای ساید مواردی که توضیح داده شده شامل مواردی بیشتر است. از جمله سنسور، ترمو فیوز و یا سنسور محیط که مقدار هر سنسور با یکدیگر فرق دارد .

در توضیحات بالا بهتر است که با شرکت آی ار بکو تماس گرفته شود تا متخصصین ما در کوتاه ترین زمان ممکن شما را راهنمایی و یا در محل شما حضور یابند و نسبت به تعمیر یخچال اقدام نمایند.
تعمیرات یخچال و فریزر ساید از صفر تا صد از جمله :
تعویض موتور و شارژ گاز یخچال و فریزر
تعویض ترموستات ورله اورلود یخچال و فریزر
تعویض لاستیک دور درب یخچال و فریزر
سرویس ساید بای ساید شامل :
عیب یابی و تعمیرات تخصصی یخچال و فریزر ساید بای ساید
تعویض دوره های فیلتر تصفیه آب یخچال ساید بای ساید
لوله کشی آب یخساز ساید بای ساید(لوله کشی مسی و پلاستیکی)
تعمیر و تعویض شیر برقی یخچال و فریزر ساید بای ساید
تعمیر یخساز یخچال ساید بای ساید
تعویض موتورو شارژ گاز ساید بای ساید.
تعمیر یخچال در اراک تعمیر یخچال در حومه اراک
مقاله های تعمیر یخچال
2020/04/10
تعمیر یخچال در اراک

تعمیر یخچال در اراک|۰۹۱۸۳۶۱۷۴۷۷

تعمیر یخچال در اراک مرکز تخصصی تعمیر همیار سرویس برای رفاه حال هموطنان اقدام به ارایه آموزش ها و مقاله هایی در رابطه با تعمیر یخچال […]
2020/04/09
برفک یخچال

علت برفک زدن یخچال و راه حل آن

علت برفک زدن یخچال و راه حل آن   برفک زدن یخچال و فریزر در مدت زمان طولانی معمولا صورت می گیرد. مخصوصا در یخچال فریزرهای […]
2020/04/09
یخچال معمولی

نکات مهم در هنگام خرید یخچال و فریزر

نکات مهم در هنگام خرید یخچال و فریزر در نوشته های قبلی و مقاله تعمیر یخچال در مورد روش های سالم نگه داشتن یخچال و فریزر […]
2020/04/06
استفاده بهینه از یخچال

سالم نگه داشتن یخچال

در نوشته قبلی مقاله های تعمیر یخچال در مورد یخچال چیست و از چه اجزایی تشکیل شده است صحبت کردیم و توضیحاتی را ارایه کردیم .” […]
2020/04/03
یخچال چیست؟

یخچال چیست؟ اجزای تشکیل دهنده یخچال؟

  یخچال جزو وسایلی می باشد که در هر خانه ای نیاز است و بدون استفاده از یخچال زندگی برای انسان سخت خواهد شد. هر خانه […]
2018/02/03
تعمیر یخچال سامسونگ

تعمیر یخچال و فریزر سامسونگ|۰۹۱۸۳۶۱۷۴۷۷

مرکز تخصصی تعمیر یخچال و فریزر سامسونگ(SAMSUNG) همیار سرویس جزو بهترین مرکز تعمیر یخچال سامسونگ در اراک و همچنین تعمیر یخچال سامسونگ در اراک می باشد. […]
همین حالا تماس بگیرید